Nachádzate sa tu

Cenník

Akceptujeme kartu MultiSport
 

 

Jednorázový vstup: 6,99 €

Mesačná permanentka: 43,90 € - PLATNOSŤ 30 DNÍ 

3-mesačná permanentka: 119,90 € - PLATNOSŤ 90 DNÍ 

Polročné členstvo: 219,90 € - PLATNOSŤ 182 DNÍ 

Ročné členstvo: 399 € - PLATNOSŤ 365 DNÍ 

Ročné členstvo VIP: 499 € - PLATNOSŤ 365 DNÍ  + Zľava do baru 20% + 3 osobné tréningy s trénerom

Vratná záloha za vystavenie karty - 5 €

 

 

Mesačné členstvo 43,90 eur

Doba trvania je 1 mesiac. Tento typ členstva je platný len v prevádzke, v ktorej bolo zakúpené. Skupinové cvičenie vedené skupinovými cvičiteľmi do tohto členstva nie je zahrnuté a je spoplatnené zvlášť podľa cenníka.

Polročné členstvo 219,90 eur

Doba trvania je 6 mesiacov. Tento typ členstva je platný do prevádzok Petržalka aj Ružinov. Skupinové cvičenie vedené skupinovými cvičiteľmi do tohto členstva nie je zahrnuté a je spoplatnené zvlášť podľa cenníka.

Ročné členstvo 399 eur

Doba trvania je 12 mesiacov. Tento typ členstva je platný do prevádzok Petržalka aj Ružinov. Skupinové cvičenie vedené skupinovými cvičiteľmi do tohto členstva nie je zahrnuté a je spoplatnené zvlášť podľa cenníka.. Pri tomto členstve má člen v cene vypracovaný jedálny lístok profesionálnym trénerom a dve vedené hodiny s profesionálnym trénerom.

Ročné členstvo VIP 499 eur

Doba trvania je 12 mesiacov.Tento typ členstva je platný do prevádzok Petržalka aj Ružinov. Pri tomto type členstva môže člen využívať všetky služby klubu vrátane špeciálnych lekcií pod vedením inštruktora. Skupinové cvičenie vedené skupinovými cvičiteľmi do tohto členstva nie je zahrnuté a je spoplatnené zvlášť podľa cenníka. Pri tomto členstve má člen v cene vypracovaný jedálny lístok profesionálnym trénerom a tri vedené hodiny s profesionálnym trénerom. Po dobu trvania členstva má 20% zľavu do CITYFITNESS baru.